Gold profesionál

GOLD KONCEPT SALÓN

Značka Gold Haircare vás víta, aby ste sa pripojili k jedinečnému spôsobu prezentácie a životného štýlu so škandinávskymi hodnotami. Inšpirovaná prírodou a svetom módy. Ponúkame celý rad produktov a materiálov na fungovanie a zlepšenie imidžu salónu, doplnený proklientským servisom a profesionálnym vzdelávaním.

PREMIUM COLORS

Vegánsky farbiaci systém bez obsahu amoniaku, PPD, rezorcinolu a parabénov, ktorý poskytuje vlasom hĺbkovú starostlivosť počas farbenia. Špičková synergia v komplexe rastlinných zložiek bohatých na vzácne vyživujúce zložky, ktoré revitalizujú vlasy, obnovuje ich prirodzenú hebkosť a zaisťujú maximálnu farebnú žiarivosť, pri rešpektovaní zdravia pokožky a vlasov.

METAMORPHIC SYSTEM

Inteligentná technológia v kombinácii s novými inováciami vytvorená tak, aby naplnila všetky potreby ošetrenia a regenerácie vlasov v salóne. Metamorphic salon system je jedinečný systém, ktorý chráni a posilňuje vnútornú štruktúru vlasov počas odfarbovania alebo farbenia na dosiahnutie úžasného regeneračného efektu. 

KABINETNÉ BALENIE

Predstavujeme Vám GOLD profesionálnu vlasovú starostlivosť, ktorá sa zrodila z vášne a lásky k remeslu kaderníckych služieb. Vlasová starostlivosť je 100% vegánska, bez sulfátov a parabénov, netestovaná na zvieratách, s certifikátom PETA. Zažite pôžitok inovatívnej a funkčnej vlasovej starostlivosti.

PROFESIONÁLNY STYLING

Stylingové produkty šetrné k životnému prostrediu, ktoré poskytujú skvelé výsledky, silu a dlhotrvajúci efekt, aby podporili dnešný rýchlo sa meniaci každodenný look. Okrem skvelého stylingového efektu poskytujú vlasom výživu a tepelnú ochranu pri fénovaní, žehlení a kulmovaní. Pre dokonalý finálny účes.

TRUE PIGMENTS

Objavte svet úžasných farieb v jednom ošetrení. Koncept farebných kondicionérov umožňuje dosiahnuť ohromujúcu farbu vlasov zároveň s intenzívnou starostlivosťou. Účinné zložky ako hydrolyzovaná quinoa, avokádový a arganový olej obohatia vlasy mimoriadnou výživou.

VYBAVENIE SALÓNU

GOLD Profesionálne vybavenie pre salón "od hlavy po päty". Pri dverách klientov privíta Gold rohožka, na stene zaujme zlaté lesklé logo Gold a nastajlované produkty na policiach. Profesionálna zástera a pláštenka nemôžu chýbať Gold hairstylistovi  a prácu mu uľahčia kvalitné hrebene, štetce, misky, pinetky a ďalšie pomôcky z dielne Gold.

PROMO PODPORA

Darčeky, špeciálne balíčky a limitovaná ponuka kvalitných Gold promo produktov poteší nielen všetkých milovníkov Goldu, ale aj tých najnáročnejších klientov. Urobte radosť, poďakujte sa za dôveru alebo prekvapte svojich stálych aj nových zákazníkov. Vždy máme pre Vás pripravené niečo špeciálne!

GOLD EDUCATION

Vzdelanie predstavuje našu vieru v silu znalostí, ktoré formujú budúcnosť. Okrem tréningu základných znalostí a vedomostí sa snažíme inšpirovať vnútorného umelca v každom stylistovi pomocou najnovších tréningových nástrojov. Inšpirujeme ku kreativite, rozvíjame potenciál a podporujeme osobný rast našich partnerov kaderníkov a hairstylistov.

GOLD AKADÉMIA

Kompletný vzdelávací program, ktorý poskytuje rozsiahle znalosti o produktoch a farbách, podporuje kreativitu a umožňuje preskúmať a zdokonaliť kadernícke schopnosti. Pokročilé techniky a prispôsobené metódy zlepšia prednosti a kreativitu nielen pri každodennej práci s klientom. Akadémia pozostáva zo 4 kurzov a 2 úrovní - 18K a 21K Styling a 18K a 21K Color.

GOLD SHOW KODAŇ 2024

Srdečne Vás pozývame na najočakávanejšiu udalosť roka. Pridajte sa k nám na červený koberec 20. októbra 2024. Je nám cťou pozvať vás do Kodane, aby ste sa zúčastnili prestížnej Gold Medzinárodnej Show a Gold Global súťaže. Toto je vaša šanca stretnúť sa s kreatívnymi géniami, ktorí za tým všetkým stoja, Marcom Meriem a Víctorom Morenom.

KALENDÁR ŠKOLENÍ

24.5.2024 18K Gold Essentials Styling Workshop úroveň 1
25.5.2024 18K Gold Essentials Color Workshop úroveň 1
13.9.2024 21K Gold Expert Styling Workshop úroveň 2
14.9.2024 21K Gold Expert Color Workshop úroveň 2

 

GOLD EVENT

Milujeme naše Gold eventy, kedy sa okrem práce máme možnosť stretnúť, porozprávať, zabaviť ale aj dozvedieť aktuálne informácie a novinky zo sveta Goldu. Vždy v príjemnej, priateľskej atmosfére, s chutným občerstvením a pohárom prosecca v našej Gold komunite. Radi u nás privítame aj Vás!