Gold world

founders
SYNERGIA KRÁSY A PRÍRODY

GOLD WORLD

V roku 2009 dánski vizionári - Victor Moreno a Marco Merie - vyzvali svet módy a krásy na zmenu. Vytvorili úplne novú definíciu kvality vlasových produktov - Gold Professional Haircare. Tisíce stylistov po celom svete si vybralo práve značku Gold pre jej výnimočnosť, najvyššiu triedu kvality a značku, ktorá jediná spomedzi ostatných spĺňa prísne opatrenia pre ochranu životného prostredia. Príroda má pre nás zásadný význam, preto všetky jej zložky pochádzajú výlučne z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Gold Professional Haircare je vášňou a poctou kaderníckemu umeniu. Dlhodobý proces neustáleho zlepšovania produktov podporovaný skúsenými škandinávskymi biotechnológmi a kaderníkmi umožnil realizovať spoločnú víziu starostlivosti o vlasy a ich farbenia do budúcnosti. Výrobky šetrné k životnému prostrediu zaručujú krásu, silu a vynikajúcu ochranu vlasov, ktoré sú vystavované dynamickej zmene trendov.

Victor signature
Marco signature
certification
QUALITY SIGNS

CERTIFICATION

STAV MYSLE

#BEAUTIFUL MIND

Kedysi príliš agresívny a radikálny prístup, dnes kultúrnejší, prístupnejší a dotýkajúci sa mnohých oblastí života - ekológie, ma presvedčil až vo svojej druhej verzii. Nečelila som agresívnym individuálnym protestom. Vo verejnom priestore chýbal vecný a mnohostranný dialóg. Tieto tlmené a na myšlienky zamerané skutočné farby jednej z najdôležitejších oblastí života vám umožňujú hovoriť pokojnejšie - pomocou cenných argumentov. Ekológia je životný štýl a výzva pre každého z nás. Mali by sme to však predovšetkým vyžadovať od seba a ostatných môžeme iba inšpirovať. Som zástancom detských krokov, ktoré majú úprimné úmysly a sú skutočným záujmom o našu planétu.
Počujeme všade - hodiny tikajú! Toto je posledný okamih, kedy môžeme žiť vedome a nielen pre seba. Nedávno som bola na krátkej dovolenke v raji, na Maldivách. Pohľad bol na mnohých miestach depresívny, už poškodený a dokonca aj mŕtvy koralový útes. Cítila som sa trochu ako votrelec sledujúci podmorský svet. Bola som rada, že som pred odchodom venovala pozornosť výberu kozmetiky, napr. krémy proti slnečnému žiareniu, ktoré neznečisťujú oceány. Všimla som si, že veľa turistov sa rozhodlo podobne.
Inšpiruj aj ty a buď #beautifulmind s Gold Professional Haircare!

beautiful-mind
VITAJTE VO SVETE

GOLD HAIRCARE

Odporúčanie Gold Haircare majú iba salóny poskytujúce služby najvyššej kvality z repertoáru strihov, farbenia a ošetrovania pokrokovou starostlivosťou. Absolútni majstri vo svojej profesii a nadšenci kaderníckeho umenia predstavujú vysokú kvalitu, ktorá sa podpisuje na produktoch Gold Professional Haircare. Pozývame vás do GOLD WORLD - ocitnite sa vo svete GOLD a vyberte si salón, ktorý sa postará o váš zmysel pre krásu.

world