Gold world

founders
SYNERGIA KRÁSY A PRÍRODY

V roku 2009 dánski vizionári - Victor Moreno a Marco Merie - vyzvali svet módy a krásy na zmenu. Vytvorili úplne novú definíciu kvality vlasových produktov - Gold Professional Haircare. Tisíce stylistov po celom svete si vybralo práve značku Gold pre jej výnimočnosť, najvyššiu triedu kvality a značku, ktorá jediná spomedzi ostatných spĺňa prísne opatrenia pre ochranu životného prostredia. Príroda má pre nás zásadný význam, preto všetky jej zložky pochádzajú výlučne z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Gold Professional Haircare je vášňou a poctou kaderníckemu umeniu. Dlhodobý proces neustáleho zlepšovania produktov podporovaný skúsenými škandinávskymi biotechnológmi a kaderníkmi umožnil realizovať spoločnú víziu starostlivosti o vlasy a ich farbenia do budúcnosti. Výrobky šetrné k životnému prostrediu zaručujú krásu, silu a vynikajúcu ochranu vlasov, ktoré sú vystavované dynamickej zmene trendov.

Victor signature
Marco signature
certification
QUALITY SIGNS

STAV MYSLE

#GOLDENMINDS
Starostlivosť o vlasy svojich klientov, diagnostika a „výber“ správnych bezpečných produktov a ekologická zodpovednosť, sú tými najdôležitejšími hodnotami, ktorými sa dnes riadia naši odborníci hairstylisti. Kadernícky svet je jednou z najkonkurencieschopnejších oblastí podnikania. Preto vyberáme tých najlepších z najlepších, aby sa stali súčasťou nášho GOLD sveta. Sú to kreatívni vizionári, ktorí sú o krok vpred pred trendami, pozorní k potrebám svojich klientov a k svojej práci. Cenia si vzdelanie a chápu, ako čisté, funkčné produkty najvyššej kvality prispievajú k ich úspechu.
#BEAUTIFULMINDS
Posilňujúca kampaň spustená s cieľom vzdelávať a inšpirovať ženy na celom svete, aby sa každodenne rozhodovali vedome, spoločensky a ekonomicky zodpovedne. #beautifulmind záleží na kráse rovnako ako na zdraví a prírode. Táto kampaň poukazuje na špeciálny vzťah medzi stylistami – #goldenminds a ich klientmi.

beautiful-mind
VITAJTE VO SVETE

Odporúčanie Gold Haircare majú iba salóny poskytujúce služby najvyššej kvality z repertoáru strihov, farbenia a ošetrovania pokrokovou starostlivosťou. Absolútni majstri vo svojej profesii a nadšenci kaderníckeho umenia predstavujú vysokú kvalitu, ktorá sa podpisuje na produktoch Gold Professional Haircare. Pozývame vás do GOLD WORLD - ocitnite sa vo svete GOLD a vyberte si salón, ktorý sa postará o váš zmysel pre krásu.

world