Spôsoby dopravy

Osobný odber

Objednané produkty si môžete vyzdvihnúť osobne na našom výdajnom mieste. O tom, že je Váš tovar pripravený k odberu na výdajni, Vás budeme informovať e-mailom. Pred vyzdvihnutím produktov je potrebné mať uhradenú platbu za tovar. Na mieste osobného odberu nie je možné uhradiť objednávku v hotovosti alebo platobnou kartou!

Prosíme Vás, aby ste počkali na potvrdenie dodania Vášho tovaru na našu pobočku e-mailom, predídeme tým nedorozumeniam a Váš nákup bude plynulejší a pohodlnejší.

Doprava kuriérom DPD

Cena dopravy tovaru kuriérom je 4,50 Eur v rámci Slovenskej republiky a 10,80 Eur pre dodanie do Českej republiky, bez ohľadu na počet objednaných kusov. Pri objednávkach nad 89,00 Eur dopravu neplatíte. V prípade záujmu o dobierku je poplatok za túto službu 1,20 Eur.

Kuriérska služba DPD

 

- cena za dopravu: 4,50 € pre SR (10,80€ pre ČR)
- objednaný produkt je doručený prostredníctvom kuriérskej služby DPD
- tovar bude doručený do 1-2 pracovného dňa od expedovania zásielky (3-4 dni od 5.12. do 24.12.)

 

Neprehliadnite - Skontrolujte, prosím, pri preberaní objednávky stav obalu zásielky, predovšetkým či nie je akýmkoľvek spôsobom porušená naša páska a nie je opravovaná. V prípade akýchkoľvek pochybností odmietnite zásielku prevziať a ihneď nás informujte, aby sme sa dohodli na ďalšom postupe. Prípadne odporúčame prevziať balík a ihneď ho otvoriť pred doručovateľom.
Pokiaľ zásielku prevezmete a zistíte poškodenie alebo stratu obsahu neskôr, nemôžeme už vstúpiť do prípadného reklamačného konania medzi Vami a doručovateľskou spoločnosťou. Na neskoršie reklamácie nemôžeme brať ohľad.

V prípade, že prevezmete zásielku a až po otvorení zistíte, že jej obsah je poškodený, kontaktujte zákaznícku linku DPD a to na tel. čísle 18 373. Reklamáciu poškodenej zásielky je možné uplatniť spätne a to do 3 dní.